Feed on
Posts

My home is my castle

Dom jest naszym schronieniem, miejscem do którego powracamy z satysfakcją po męczącym dniu w nie zawsze lubianej pracy. Któż nie chciałby czuć się w nim naprawdę przytulnie i komfortowo odpoczywając po męczącym dniu? O tym jak czujesz się w swoim domku zdecydować może styl w którym go wyposażysz. Każdy z nas ma jakieś indywidualne cechy osobowości wyróżniające go od innych ludzi i przypuszczalnie z tego względu nie ma dwóch tak samo wyposażonych apartamentów. Nawet jeżeli od czasu do czasu podpatrujemy coś w innych wnętrzach albo w prasie to w rezultacie jednakże nadajemy temu własności charakterystycznych dla siebie oraz osobistego zamiłowania.
kuchnia.jpg
Domek można umeblować na sporo różnorodnych sposobów. Wykorzystując różnorodne kolory oraz przykłady tapet dodamy mu wyjątkowego klimatu, który zaznaczymy wyborem mebli a także artykułów ozdobnych. Wytwórcy farb do ścian i tapet prześcigają się w produkowaniu projektów, jakie przypadną do smaku ich klientom, a jakie można wymieszać na ogrom różnorakich sposobów. Tysiące mniejszych i większych wytwórców mebli udostępnia projekty, którymi oczarowani zostaną ludzie o zupełnie odmiennym poczuciu smaku, a gdyby nawet nic nie przypadło ci do gustu to zazwyczaj można zamówić meble według własnego projektu czy poszukać czegoś unikalnego na jarmarkach staroci. Takie stare meble kosztują grosze, a wykonane są zazwyczaj znacznie solidniej niż dzisiejsze.

W ten podejście, łącząc poszczególne składowe kształtuje się unikalne wnętrze, jakie jest odzwierciedleniem poczucia smaku, sposobu życia oraz potrzeb właściciela.