Feed on
Posts

Garść porad

Kierunek, w którym aranżujemy nasze 4 kąty znajduje zasadnicze uzasadnienie dla naszego komfortu i kondycji rezydowania. Wbrew pozorom meblowanie wnętrz nie jest rzeczą na tyle złożoną by nie umiała jej sprostać każda gospodyni domowa. Lokum stanowi naszą wizytówką i od tego jak je udekorujemy i czy będziemy trzymać w nim ład zależna jest czy z przyjemnością zaprosimy do niego koleżanki i rodzinę.
Mam parę trywialnych rad dla ludzi, którzy osobiście pragną zmodernizować urządzenie własnego domu, a jakie zupełnie nie są mozolne do urzeczywistnienia.
[Read More…]

Nawet jeżeli kariera zawodowa jest dla ciebie wszystkim to siłą rzeczy po pracy spędzasz przynajmniej kilka godzin w swoim domu. Pracując całymi dniami masz mało czasu na zajęcie się swoim mieszkaniem skutkiem czego nie zachwyca ono swym stylem. Prawdopodobnie starcza ci czasu jedynie na utrzymanie porządku i czystości, lecz niewiele ponadto.
Czasem jednak pragniesz zaprosić do siebie kogoś w gości i bywa, że czujesz zażenowanie wynikające z tego, że twoje lokum nie wyróżnia się niczym szczególnym nawet jeżeli twoja sytuacja finansowa sugeruje, że niczego ci nie brak. Nie masz jednak czasu na gruntowną modernizację wyglądu mieszkania ani na bieganie po sklepach gdyż cały wolny czas poświęcasz prowadzeniu firmy albo pięciu się po kolejnych szczeblach drabiny w korporacji.
dekorowanie-wnetrz.jpg
[Read More…]

W ostatniej fazie aranżowania mieszkania, kiedy mamy już pomalowane na konkretne kolory ściany, rozmieszczone meble i inne cięższe sprzęty nadchodzi czas na przyznanie mieszkaniu ostatniego szlifu. W tym celu bierze się różne dodatki dekoracyjne, bez których chociażby wyjątkowo zagracone meblami wnętrze może zdawać się próżne. Powszechnie wiadomo, iż o niesamowitym efekcie finalnym przesądzają niewielkie fragmenty, nie inaczej jest w przykładzie urządzania wnętrza. Dopasowanie odpowiednich dodatków ozdobnych pozwoli otrzymać efekt finalny, obok którego nie da się przejść obojętnie. Stosowny dobór dodatków ozdobnych sprawi, iż wnętrze nie tylko będzie dawać odczucie jednolitej całości ale dodatkowo nabierze serdecznego oraz rodzinnego charakteru.
[Read More…]

Sprawa urządzania pomieszczeń akurat nie jest taka prosta jak może się wydawać. Z jednej strony wymaga ona bowiem posiadania zmysłu estetyki, dzięki któremu nadamy wnętrzu unikatowy charakter, a z innej środków materialnych żeby indywidualne zamysły wdrożyć w życie.
Gdy brakuje pierwszego często mamy po prostu do czynienia z nieświadomym kopiowaniem pomysłów z katalogów sklepów sprzedających artykuły do aranżowania wnętrz bądź też z kopiowaniem pomysłów z gazet wnętrzarskich. Gdy brakuje drugiego uwidacznia się, iż musimy posiłkować się wykorzystywaniem z dostępnych środków ponieważ rzeczy, jakie pociągają naszą uwagę przeważnie znacząco wykraczają poza oszczędności jakie mamy na koncie. To jednak nie jest takie szkodliwe bowiem wyzwala pokłady pomysłowości jakie są w wielu osobach.

wazoniki.jpg
[Read More…]

Trend skandynawski

Biorąc się za zamówienia na zaaranżowanie wnętrza kreatorzy wnętrz wielokrotnie mają do czynienia z żądaniami klientów aby mieszkanie zostało opracowane w trendzie skandynawskim. Dla osoby doświadczonej z rozmaitymi nurtami nie jest to zlecenie trudne, jakkolwiek nie wszyscy precyzyjnie wiedzą czym charakteryzuje się trend skandynawski przeto postaramy się opisać go w kilku zdaniach.[Read More…]